خدماتخدمات اشتیاق شغلیاشتیاق شغلی تقدیرتقدیر مقالاتمقالات

آزمونهای کاربردی

آزمونهای کاربردی

از آنجا که جامعه هدف در منابع انسانی، انسانها هستند، در استخدام، ارتقا، نگهداشت و بطور کلی در تمام امور مربوط به آنها از آزمونهای کاربردی بهره گرفته می شود که بتوانیم از طریق آنها انسانها را بهتر بشناسیم. یکی از خدمات ما در گروه مشاوره آرنیک طراحی پکیج اختصاصی برای هر سازمانی است. برای آشنایی بیشتر شما با آزمونهای کاربردی در زیر به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد.

آزمونهای کاربردی هوش منطقی: از گذشته تا کنون سنجش هوش یکی از موضو.عاتی است که افراد اغلب با آن درگیر هستند زیرا در بعضی از مشاغل هوش می تواند عنصری کلیدی باشد. برای آشنایی بیشتر با پکیج ما برای آزمونها هوش اینجا کلیک کنید.

آزمونهای شخصیت: بسیاری از پزوههشا نشان داده اند که در محیط کار می توان به افراد مهارتهای گوناگون را آموخت اما نمی توان شخصیت آنها را تغییر داد و این شخصیت افراد است که می تواند مسیر شغلی آینده فرد را تحت تاثیر قرار درهد. برای آشنایی بیشتر با این دسته از تستها می توانید اینجا کلیک کنید.

آزمونهای حوزه انگیزش: یکی از مباحث عمده در منابع انسانی بهره گیری از تستها در سنجش انگیزش افراد در محیط کار است تا از این طریق بتوانیم علاوه بر طراحی برنامه نگهداشت افراد در حوزه هایی همچون اشتیاق آفرینی در افراد نیز از آنها استفاده کنیم. در اینجا به تعدادی از این دسته از تستها اشاره شده است.

آزمونهای سنجش سلامت روانی: علاوه بر تستهای شخصیت گاهی در بعضی از سمتهای شغلی نیازمند آن هستیم که به بررسی شرایط روانی افراد بپردازیم تا در صورت نیاز به مشاوره تخصصی از آن بهره ببریم حتی گاهی این دسته از تستها می توانند به عنوان فیلتر اولیه استخدام مورد استفاده قرار گیرند. در اینجا می توانید اطلاعاتی در این مورد این دسته از تستها داشته باشید.

آزمونهای سبک رهبری: دسته ای تستها برای سنجش سبکهای رهبری کاربرد دارند و برای سنجش در سطوح مدیریت مورد استفاده قرار می گیرند اگر به دنبال انتخاب یک مدیر هستید می توانید از این بخش استفاده کنید.

آزمونهای هوش هیجانی: در قرن حاضر توجه ویژه ای به این مبحث شده است زیرا به نظر می رسد این هوش در موفقیت افراد بسیار تاثیرگذار است. بر مبنای دیدگاههای مختلف حاضر در این بخش تستهای متفاوتی طراحی شده است که می توانید آنها را اینجا مطالعه کنید.

ارتباط با ما

برای برقراری ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل نمایید.رفتن به نوار ابزار