خدماتخدمات اشتیاق شغلیاشتیاق شغلی تقدیرتقدیر مقالاتمقالات

کارگاه تقدیر از کارمندان

کارگاه تقدیر از کارمندان

تقدیر از کارمندان یکی از مهمترین وظایف رهبران است. دیدن هر کاری کوچکی که افراد انجام میدهند، ایجاد تعادل میان پاداش های درونی و بیرونی و کمک به افراد برای رشد در محل کار از اصلی ترین وظایف  همه مدیران میباشد. در بسیاری موارد تقدیر از کارمندان با دادن پاداش و جایزه معادل دانسته میشود. تقدیر از افراد جایزه دادن به آنها نیست. میتوانید بدون هزینه کردن حتی یک ریال از افراد تقدیر کنید.

اولین دلیل ترک شغل توسط افراد، مورد تقدیر قرار نگرفتن است. دیدن تلاش افراد و تقدیر از کارمندان یکی از بهترین فعالیتها برای بهبود ماندگاری پرسنل است.  تحقیقی از موسسه دلویت بر اساس کتاب How Full Is Your Bucket  از دکتر دونالد کلیفتون نشان میدهد که “سازمانهایی که برنامه رسمی تقدیر افراد را پیاد میکنند، اشتیاق شغلی بالاتری داشته و نرخ خروج افراد از آنها ۳۱ %کمتر از سازمانهایی است که چنین برنامه ای ندارند.”

تقدیر از کارمندان، اظهار رضایت از انجام درست یک کار است. هدف از دیدن افراد، نشان دادن خوشحالی از رسیدن به موفقیت و انگیزه دادن به فرد برای ادامه دادن تلاش در راستای کارایی بهتر و وفاداری به سازمان است. این به معنای احترام به تلاش افراد است به این معناست که به آنها نشان میدهید که کار سختی را که انجام میدهند میبینید و سپاسگزار هستید. در تیوری این مفهوم بسیار ساده است اما نکات بسیار ریزی در فرآیند اجرا وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

مدت زمان برگزاری:  ۲جلسه دو ساعته

مخاطبان: مدیران میانی و سرپرستان

 

سرفصل ها:

 

برای برگزاری این کارگاه در سازمان خود  و یا همراهی برای تدوین و طراحی برنامه تقدیر از کارمندان با ما تماس بگیرید. میتوانیم در جلسه ای کوتاه از تجربیات و مطالعات یکدیگر  بهرهمند شویم.

E-mail: info@Rnik.ir

Phone : ۰۲۱-۴۴۰۱۲۶۰۹

Fax: ۰۲۱-۴۳۸۵۷۶۶۳

Cellphone: 09126729597 

پیشنهاد می کنیم از مطالب زیر دیدن فرمایید

لیست مقالات
ارتباط با ما

برای برقراری ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل نمایید.رفتن به نوار ابزار