خدماتخدمات اشتیاق شغلیاشتیاق شغلی تقدیرتقدیر مقالاتمقالات

منابع انسانی، انگیزش و پایان سال

 

شاید بتوان ادعا کرد که همکاران ما در سازمانهای ایرانی، امسال یکی از سخت ترین سالهای زندگی شخصی و کاری خود را پشت سر گذاشته اند. چالشهای فراوان و متفاوتی پیش روی افراد مختلف بوده است که هر کدام اثرات متفاوتی را بر روح و روان آنها وارد کرده است. آیا در پایان این سال سخت میتوان کاری برای انگیزش افراد کرد. آیا میتوان کاری کرد که حس بهتری نسبت به این سال و سال پیش رو داشته باشند؟

انگیزش با یادآوری

شاید یکی از بهترین زمانها برای یک فرد  یا گروه زمانی باشد که مدیران سازمان حضور و همراهی آنها برای تحقق اهداف یک سازمان را دیده و به رسمیت بشناسند. اگر در این روزها امکان برگزار کردن یک ایونت کوچک برای مرور سالی که گذاشت فراهم بود، میتوانست  زمان مناسبی برای بخاطر آوردن حضور و همراهی اعضای تیمتان در طول سال گذشته بود. اما توصیه جدی میشود که هر نوع اجتماع فیزیکی افراد را در این شرایط شیوع بیماری به بعدها بسپاریم. اما میشود در یک فضای مجازی زمانی را تعیین کرد و از همکاران خواست همزمان در گروه آنلاین شوند. میتوانید درباره موضوعات زیر به آنها بگویید.

همکاران شما بیش از آنچه فکر میکنید به توجه و قدردانی شما نیازمندمند و سهم انگیزش آنها در اثر به رسمیت شناختن حضور و همراهی شان از سوی شما فراتر از تصورتان است. از این فرصت پایان سال برای خوب کردن حالشان استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم از مطالب زیر دیدن فرمایید

لیست مقالات
ارتباط با ما

برای برقراری ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل نمایید.رفتن به نوار ابزار